به موبی بلاگ بهترین سرویس وبلاگدهی پارسی زبان خوش آمدید

تبیان هاستینگ تبلیغات بنری شما
?
Untitled 3

تبلیغات در سیستم وبلاگدهی موبی بلاگ

تبلیغات


تبلیغات در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون، روزنامه ،مجلات و... پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند . رسانه اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد. حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد. سايت ميهن بلاگ بعنوان يكي از پر بيننده ترين سايتهاي فارسي بمدد افزايش ترافيك روزانه خود، بعنوان يك رسانه اينترنتي موفق و روبه رشد مطرح مي باشد. از جمله مزاياي تبليغ در موبی بلاگ هزينه پائين آن است كه بطور مطلق نسبت به ساير رسانه ها در سطح پائين تري قرارداشته و هم به لحاظ ترافيك فوق العاده سايت ، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.

 


چگونگی نمایش آگهی در  سیستم سایت ساز موبی بلاگ


 

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه (120 پیکسل عرض و 240 پیکسل در طول) و با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در بالای وبلاگهای زیر مجموعه موبی بلاگ  نمایش داده می شود.بطور مثال اگر مشتری آگهی کلاس B را انتخاب کند آگهی ایشان به مدت سی روز و هر روز به تعداد نامحدود نمایش داده میشود که البته چون بازدید کنندگان وبلاگها بسیار بیش از بیست هزار میباشد آگهی بصورت ثابت در طول شبانه روز در وبلاگها نمایش داده خواهد شد.لازم به ذکر است که تعداد آگهی نمایش داده شده توسط  موبی بلاگ بیش از تعداد تعریف شده میباشد تا احتمالا نواقصی که ممکن است در عدم نمایش کامل آگهی (مانند قطع دسترسی کاربر به اینترنت) ایجاد شده را نیز پوشش دهد.
 


قیمت نمایش آگهی در سیستم سایت ساز موبی بلاگ


 

 

جدول قیمت نمایش آگهی به ریال در صفحات وبلاگها

 

توضیحات

مدت نمایش(روز)

قیمت (ریال)

 بنر در سایز 120 در 240 پیکسل

  30  

  150,000 

نمایش تبلیغ متنی

  30 

  50,000 

 

 

 

قیمت نمایش آگهی در صفحه نخست سایت به ریال بصورت ثابت و ماهیانه

 

توضیح

مدت نمایش(روز)

قیمت (ریال)

نمایش بنر در سایز 120 در 240 پیکسل

  30 

  50,000 

نمایش بنر در سایز 468 در 60 پیکسل

  30 

  50,000 

    آگهی در صفحه اول ثابت بوده و در  تمام مدت  در جایگاه مشخص شده نمایش داده شده می‌شود

  قبل از سفارش آگهی در صفحه نخست آزاد بودن جایگاه و  امکان قبول سفارش  را از بخش تماس با ما استعلام کنید

 

 


مشخصات بنرها اندازه بنرها 120 پیکسل در عرض و 240 پیکسل در طول ( 240 * 120 )  و  468 پیکسل در عرض و 60 پیکسل در طول ( 60 * 468 ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها بیست و نه کیلو بایت ( 29 KB  ) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG  )استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند کلیک لاگ را در پنلی که از طرف سایت در اختیار وی قرار داده می شود نیز بصورت آنلاین مشاهده کند .

 


نحوه پرداخت


  پس از انتخاب کلاس تبلیغات ، میتوانید دربخش تماس با ما سایت بنر خود را ارسال نمائید البته بهتر است که قبل از هر گونه اقدامی با مدیر تبلیغات شرکت تماس و هماهنگی لازم را انجام دهید .همچنین توجه داشته باشید که قبل از واریز وجه تبلیغ شما به مدت یک روز ازمایشی بوده و بعد از واریز وجه ثابت میشودواریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

 


نحوه سفارش آگهی  جهت سفارش آگهی کافیست بنر خود را   مشخصات بنر را  همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن بخش تماس باما ارسال نمایید. واریزی و و بنر شما به قبل از واریز وجه به نمایش در می ایید و ظرف دو تا سه روز کاری ایمیل برای پرداخت وجه اگهی برای شما ارسال خواهد شد خواهد شد. ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد .

 


قوانین و شرایط جذب آگهی


 1. از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
 2. نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذير خواهد بود.
 3. درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در ایرانی آزاد (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ایرانی آزاد  باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
 4. هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
 5. مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال ایرانی آزاد  در قبول بنر و آگهی مختار است.
 6. تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
 7. طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم ایرانی آزاد آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 8. پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی  امکان پذیر نخواهد بود.
 9. در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 10. در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 11. به طور کلی این سایت همانطور که گفته شده فقط در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند
 12.  
 13. برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم :
 14.  
 15. شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوهشبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.
 16. فروشگاهها یا وبلاگهایی که در سایتهای میزبانی رایگان ، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ  دیگر(بغیر از  ایرانی آزاد ) میزبانی می شوندسایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
 17. هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
 18. بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
 19. هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند  نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.
 20. به طور کلی تمام اطلاعات ، اقدامات و فعالیتهایی که مغایر با  قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران میباشد پذیرفته نخواهند شد .


با احترام
مدیریت موبی بلاگ

 


تبلیغات بنری شما تبلیغات بنری شما